Bbhomes At Continew Residensi Pudu Kl Digitalife Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Bbhomes At Continew Residensi Pudu Kl Digitalife Pangsapuri *
8.3 Sangat bagus
62 ulasan

Bbhomes At Continew Residensi Pudu Kl Digitalife Kuala Lumpur

315 Jalan Tun Razak, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Pangsapuri Bbhomes At Continew Residensi Pudu Kl Digitalife terletak di daerah Pudu di Kuala Lumpur, 30 km dari lapangan terbang Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah. Penginapan ini terdiri daripada 2 bilik tidur dan 2 bilik mandi.
Apartmen adalah 3.2 km dari Central Market Kuala Lumpur, 1.8 km dari Taman Tema Berjaya Time Square Kuala Lumpur dan juga berhampiran EkoCheras Mall. Pusat Kuala Lumpur terletak hanya 4 km dari tempat itu. Beberapa restoran seperti Oriental Star Restaurant dan IKEA Restaurant berada dalam jarak 450 meter dari pangsapuri Bbhomes At Continew Residensi Pudu Kl Digitalife.
Pangsapuri ini berjarak 150 meter dari perhentian bas Warisan Cityview dan dalam jarak 5 minit berjalan kaki dari stesen bawah tanah MRT Cochrane.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Tarikan
  • Sungei Wang Plaza - 1.4 km
  • Stadium Negara - 1.8 km
  • Merdeka Stadium - 2 km
  • Puduraya Bus Terminal - 2.3 km
  • Petronas Towers - 2.7 km
  • Central Market aka Pasar Seni - 2.8 km
  • Capital Square - 3.1 km
  • Merdeka Square - 3.2 km
  • Open University Malaysia - 4.1 km
  • Parliament House - 4.7 km
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 30 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 2.8 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Tidak merokok di tempat
  • Wi-Fi
  • Haiwan peliharaan tidak dibenarkan
  • Keselamatan 24-jam
  • Pengesan asap
  • Pemadam api

Riadah & Sukan

  • Kolam infiniti
  • Kerusi berjemur
  • Kawasan taman
  • Kolam dengan pemandangan

Kemudahan Bilik

  • Penyaman udara
  • Teres
  • Mesin basuh
  • TV skrin rata
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Kolam renang
  • Penyaman udara
  • Binatang peliharaan tidak dibenarkan

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 11:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Kh 2 Jul
Ju 3 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur